|
Productdetails:
|
| Naam: | Barlcd Vertoning | Paneelgrootte: | 28.6" |
|---|---|---|---|
| Oplossing: | 1920*540 | Helderheid: | 500 (typ.) |
| Operationele temp.: | 0 ~ 50 ℃ | Actief gebied: | 698.4*196.43mm |
| Overzichtsdimensie: | 732*231,6*19,4 mm | ||
| Markeren: | 28.6 inch Bar Type LCD-scherm,LCD-scherm voor taxi-advertenties,TFT-scherm met garantie |
||
| Brandnaam | Rogin |
|---|---|
| Reeks | LCD-scherm met balktype |
| Panelgrootte | 28.6 inch |
| Model | LCMA-RX0286TA01-C050 |
| Helderheid | 500 |
| Resolutie | 1920*540 |
| Actief gebied | 698.4*196.43mm |
| Algemene grootte | 732*231,6*19,4 mm |
| Interface-definitie | LVDS (2 ch, 8-bit) |
| Achterlichttype | WLED |
| Contrastverhouding | 4000:1 |
| Aanraakpaneel | Zonder |
| Werktemperatuur | 0~50 °C |
Contactpersoon: Kelvin Zhu
Tel.: +86 15919061504
Algemene Beoordeling
Ratingsnapshot
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingenAlle recensies